Buduj z Cegły 61386 Podróże XL Sukiennice w Krakowie Brick Trick Trefl
145,99 PLN
Podatek VAT 23%
Trefl - Buduj z cegły
Dostępność: Od ręki
Stwórz niesamowitą replikę krakowskich sukiennic z naturalnych mini cegiełek. Dzięki zestawowi Brick Trick możesz poczuć się niczym prawdziwy budowniczy.
W opakowaniu znajdują się deseczki i tekturowe konstrukcje dachu. Murowanie, przycinanie i klejenie modelu dostarczy najmłodszym mnóstwo satysfakcjonującej zabawy, a także okazji do rozwijania koncentracji i umiejętności manualnych.
Całość wygląda niezwykle realistycznie, dlatego smyk może zwiedzić wyjątkowy zabytek Krakowa nie ruszając się z domu.
Ogromną zaletą zestawu jest możliwość wielokrotnego budowania, wystarczy gotową konstrukcję zamoczyć w wodzie. Łączący cegły klej rozpuści się, by można było zacząć od nowa.
Sukiennice łączą się z innymi produktami z serii Trefl buduj z cegły. W ten sposób możliwe jest utworzenie średniowiecznego miasta z zamkami i innymi budynkami.
Model będzie doskonałym prezentem dla miłośników modelarstwa, albo dla osób, które wybierają się w celach turystycznych do Krakowa.
Zestaw zawiera:
- ponad 450 cegieł
- drewniane deseczki
- klej do budowy
- podstawkę
- naklejkę z rozrysem fundamentów
- zestaw pionków
- podstawki do pionków
- dach z tektury
- instrukcję
Produkt przeznaczony dla dzieci w wieku powyżej 7 lat.
Poziom trudności: 4/5.
Ostrzeżenie: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Małe elementy. Istnieje ryzyko uduszenia.
Wymiary opakowania:
- 40 x 27 x 90 cm.
Zapytaj o towar
Waga:
5,63 kg
Kod towaru
ZAKSH7C5000000
Identyfikator
53545
Kod EAN
5900511613865
Podatek VAT
23%
Kolor
Kolorowy
wiek dziecka
powyżej 7 lat
Producent
Trefl